O nas / About us
Doświadczenie i profesjonalizm.  Nasze doświadczenie przekłada się na dobór dostawców, produktów i surowców. Współpracujemy z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi (głównie włoskimi) producentami. Mamy wpływ i monitorujemy każdy etap produkcji, począwszy od doboru przędzy poprzez proces produkcji i wykończenia. Pozwala nam to uzyskiwać i zaoferować najwyższej jakości wyroby.
Wysoki standard obsługi i najlepsze opinie - są naszym priorytetem.
Prowadzimy sprzedaż za pośrednictwem Allegro i mamy 100% pozytywnych komentarzy.

 Najnowsze trendy. Nasze kolekcje składają się z wyselekcjonowanych, podążających za trendami rynkowymi dzianin. Nasza oferta jest stale wzbogacana o nowe wzory.

Zapraszamy do współpracy. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne, zakłady krawieckie, pracownie odzieży, projektantów i szwalnie.  Współpracując z nami oszczędzacie Państwo cenny czas na poszukiwania dostawców i sprawdzania jakości dzianin w efekcie to również oszczędność kosztów - nie musicie zamawiać ryzykownych, słabej jakości surowców zalegających potem w magazynie.

Oferta hurtowa. Atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do kontaktu z naszym handlowcem w celu przedstawienia   oferty hurtowej.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email kontakt@modnedzianiny.pl lub telefonicznie pod numerem +0048504318002.

 

Serdecznie zapraszamy!

zespół sklepu


Modne Dzianiny

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl